Bej Mermer

Bej mermer ocakları sayesinde elde ettiğimiz ürünleri sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sade ve güzel renkleriyle ilk bakışta görenleri cezbeden bu modeller, daha ferah ve geniş alanlar oluşturmak isteyen herkesin öncelikli tercihi. Bej rengin saflığında mekanlarınızı dinginliğe ulaştırmak istiyorsanız, bu ürünlere mutlaka göz atmalısınız.

En kaliteli bej mermer renkleri burada bulabileceksiniz. Fabrikalarımızda, temiz blok ve kesim hizmeti ile kusursuzluğa ulaşan bütün ürünlerimizi basamak, döşeme, merdiven ve kaplama uygulamalarında kullanabilirsiniz. En ucuz fiyatlar ve uygun ödeme alternatifleri ile de sizin yanınızdayız.

Ayrıca, eskitme, honlu ve cilalı modeller ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşçilik ve uygulama hizmeti de veren şirketimiz, her konu da siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

Bej mermer çeşitleri, açık renkleri ve naif dokusuyla ilk görüşte dikkatleri ve beğenileri üzerine çekebilen eşsiz bir doğal taş türü. Gerek desenleri, gerekse yüzey dokusu ile son derece çekici duran ürün, zengin, modern ve şık bir duruş sergiliyor.

Yapı itibariyle gayet sağlam olan ürün, kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Bu kategoride yer alan ürünler, açık renkli görünümde olsa da temizlik konusunda son derece ideal. Sahip olduğu pürüzsüz ve parlak yüzeyi sayesinde kir tutmuyor, bakteri ve mikrop barındırmıyor, hijyen sağlıyor. Kolay temizlenebilir yüzey özelliği sayesinde sadece su ile bile kirler akıp gidiyor.

Kullanıcılarını her anlamda memnun etmeyi başaran ürün, yüzyıllardan beri insanların yapılarda tercih ettiği en önemli malzeme olma yerini koruyor.

Bej Mermer Kullanım Alanları

Kullanım alanları, çok geniş yelpazeye sahiptir. Hemen her mekanda üstün nitelikleri sayesinde tercih edilen ürün, özellikle basamak merdiven kaplama alanında sıklıkla kullanılmaktadır. Sade görünümüyle iç açıcı bir güzelliği de bünyesinde barındıran malzeme, yer döşemelerinden duvar kaplamalara; şöminelerden, mutfak tezgahlarına; banyo lavabolarından, mezar taşlarına kadar onlarca farklı alana uyum sağlayabilir.

Türkiye doğal taş konusunda son derece zengin ve cömert bir yapıya sahiptir. Bu sebeple onlarca farklı bej mermer modeli ülkemizden çıkarılabilmektedir. Bunun beraberinde şirketimizin ithal ettiği vatan dışı bej doğal taş ürünleri de bulunmaktadır.

Bej Mermer Döşeme Yöntemleri

Döşeme çeşitleri bir çok farklı tasarım ve özgün dekorasyon yapımına da imkan tanıyor. Dama, motif döşeme, kilim döşeme, derzli ya da takozlu yer döşeme, diagonel döşeme çeşitleri bulunmaktadır. Değişik döşeme yöntemleri, uygulandığı alanlarda çok değişik esintiler oluşturmaya ve orijinal görünümler yakalamaya imkan tanır. Büyük ve köklü değişiklikler için özgün tarzda bir döşeme modeli tercih edebilir, şıklığın keyfini uzun yıllar sürebilirsiniz.

Bej Mermer Fiyatları

Fiyatları piyasada bulunmakta olan en ucuz mermer fiyatları bej mermerdir.

Bazı modelleri ücretleri yüksektir.

Metre karesi 45-190 TL arası değişmektedir. Ortalama ücretleri aşağıdaki gibidir. Kesim, Ebat, Ürün cinsi ve M2 göre değişkenlik gösterebilir.

Bej Mermer Fabrika ve ocakları

Bej Mermer Ocaklarımız Afyon Sivrihisar ve Bursa da bulunmaktadır. Fabrikamız ise Afyon şehrindedir..