Skip to content

HAKKIMIZDA

1981 yılında kurulan firmamız satışa sunduğu ürünleri ile özellikle mermer basamak mermer döşemesi denizlik tezgah mermerleri gibi ana sektörler ve alt sektörlerine ürün ve hizmet sunmaktadır. Sektörde en çok çeşit’ in yanı sıra en uygun fiyat, en hızlı sevkiyat, kalite, deneyim ve esnek tutumu ile kısa sürede müşteri portföyünü genişleterek, pazar payını arttırmıştır.

Sektörde “en çok çeşit, en uygun fiyat, en hızlı sevkiyat, en yüksek kalite, uzmanlık ve deneyim“ sloganı ile hareket eden firmamız, tüketici firmaların üretim bantlarındaki en küçük bir aksama veya duraksamanın ne denli zararlara sebep olacağı bilincindedir, bu bağlamda ürün ve hizmetlerini en kısa sürede tüketiciye ulaştırmakta gerekli titizliği göstermektedir.

Tüketicimizin dürüst ve profesyonel çalışmaya verdiği olumlu tepkiler sayesinde her geçen gün artan müşteri portföyü ve artan taleplerini karşılamak gayretindeki firmamız,iş kapasitesini büyüterek hem ürün yelpazesini genişletmiş, hem de ürün ve hizmetlerini daha geniş alanlara yaymıştır.

Back to top