Mermer Hizmetlerimiz

Mermer endüstrisinin önde gelen kuruluşlarından olan Eyüp Sönmez Mermer. Sanayi doğanın en saf hediyesi mermeri yaşam alanlarına taşımak için, 1981 yılında Afyon da kurulmuştur.

Gelişen teknoloji ve büyüme anlayışıyla üretimini her sene artıran Eyüp Sönmez Mermer. katma değer sağlayan ürünlere yönelik yatırımlarını çoğaltarak hızlı bir şekilde gelişmektedir. Eyüp Sönmez Mermer bugün yüksek teknolojiye sahip makine parkurları ile donatılmış. kaliteli ve çevreye duyarlı bir üretim anlayışı ile çalışan Burdur’da 7, Mersin’de 1, Antalya’da 1 ve Karaman’da 1 adet. olmak üzere toplam olarak 10 ocakta diğer yandan Denizli’de donanımlı büyük kapasiteli mermer fabrikasıyla faaliyetine devam ediyor.

İstikrarlı yatırım ve büyümeyle, Türk mermer piyasasının liderlerinden ve yeryüzü zirvesindeki en iyi mermer üreticilerinden biri haline gelmek için çalışmakta olan Eyüp Sönmez. hassas ve özel seleksiyon anlayışıyla devamlılık arz eden ürünlerinin %80’ini ihracat olacak şekilde Türkiye ve dünyanın birçok yerine pazarlamaktadır.

“Eyüp Sönmez Mermer” markası ile bütün dünyada bilinirliğini sağlamakta olan Eyüp Sönmez Sanayi doğal taş sektöründe gelişmiş ve modern teknolojinin öncüsü. faaliyetleri ile piyasasının gelişmesi ve ilerlemesi için üstüne düşen tüm sorumlulukları yerine getirmektedir. Üstlendiği bütün işleri, meslek ve toplum etiğinin bütün gerekleri çerçevesinde yürütmektedir.

Müşteri memnuniyeti ana ilkemizdir. Bu sebep ile müşteri taleplerindeki değişimlere uygun olarak sistemlerimizi entegre etmek, beklentileri en iyi biçim de karşılamak için çalışırız. Hatasız üretim ve zamanında teslim kalite politikamızdır.

Eyüp Sönmez  olarak bizler, hatasız üretim ve zamanında teslimatın beraberinde ürünlerimiz ile ilgili müşteri bilgilendirmeleri gerçekleştiririz. Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada kesintisiz iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirleriz. Çalışan kalifikasyonu için kesintisiz eğitim faaliyetleri yürütürüz. Tedarikçilerimiz ile ham madde konusunda en kaliteliyi en hesaplı fiyat politikası ile temin ederiz. Markamız kalitemizin simgesidir ve bu, geleceğe attığımız imzadır.